Digital Ilustrator

Posted: Nov 25, 2021

PJakie zadania czekaj? na Ciebie:

  •         Ilustrowanie elementów do animacji
  •         Kreacja postaci
  •         Ilustracja ksi??ek lub innych produktów fizycznych

Nasze oczekiwania:

  •         Dobra znajomo?? pakietu Adobe (Ilustrator, Photoshop)
  •         Efektywna wspó?praca z animatorami
  •         Proaktywna postawa
  •         Storyboarding
  •         Wyczucie estetyczne, dobra organizacja pracy w?asnej
  •         Umiej?tno?? nawi?zywania dobrych relacji oraz wspó?pracy w zespole

Oferujemy:

  •         Mo?liwo?ci rozwoju i zdobycia do?wiadczenia w technologicznej firmie, która jest pionierem na rynku produktów dla dzieci i której misj? jest popularyzacja wychowania przez sztuk?
  •         ?wietny zespó? specjalistów z ró?nych dziedzin sztuki oraz przyjacielsk? i kreatywn? atmosfer? pracy
  •         Umow? o prac? lub kontrakt B2B
  •         Biuro w centrum Krakowa
  •         Pakiet benefitów pracowniczych

Zainteresowanych prosimy o wysy?anie portfolio przez behance lub [email protected]

More Information

Source: Behance